Leírás és Paraméterek
A La Vie francia szó és azt jelenti, hogy élet. A katalógusban lévő tapéták csakúgy mint a való élet tele vannak meglepetésekkel és olyan részletekkel, melyeket csak közelebbről lehet észrevenni.
| Típus | Katalógusos tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Szállítási ideje | 5-7 munkanap, ha külföldről érkezik 2-3 hét |
Leírás
A La Vie francia szó és azt jelenti, hogy élet. A katalógusban lévő tapéták csakúgy mint a való élet tele vannak meglepetésekkel és olyan részletekkel, melyeket csak közelebbről lehet észrevenni.
Paraméterek
| Típus | Katalógusos tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Szállítási ideje | 5-7 munkanap, ha külföldről érkezik 2-3 hét |