Leírás és Paraméterek
| Gyártó | P+S |
| Típus | Fashion for walls tapéta katalógus |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | Vlies, hab felületű |
| Minősége | Kiváló, mosható, színtartó |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Paraméterek
| Gyártó | P+S |
| Típus | Fashion for walls tapéta katalógus |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | Vlies, hab felületű |
| Minősége | Kiváló, mosható, színtartó |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |