Leírás és Paraméterek
| Típus | Készletes tapéta |
| Gyártó | Marburg |
| Tapéta katalógus | La vie |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Anyaga | Vlies vinyl |
| Minősége | Kiváló, mosható |
| Illesztése | 0cm |
| Helyiség | Nappali, előszoba, étkező |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Paraméterek
| Típus | Készletes tapéta |
| Gyártó | Marburg |
| Tapéta katalógus | La vie |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Anyaga | Vlies vinyl |
| Minősége | Kiváló, mosható |
| Illesztése | 0cm |
| Helyiség | Nappali, előszoba, étkező |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |