Leírás és Paraméterek
| Gyártó | Gravity |
| Típus | Készletes Gravity tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | Vlies hátoldal, hab felület |
| Minősége | Kiváló, mosható, színtartó |
| Ragasztása | Vlies ragasztóval |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Paraméterek
| Gyártó | Gravity |
| Típus | Készletes Gravity tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | Vlies hátoldal, hab felület |
| Minősége | Kiváló, mosható, színtartó |
| Ragasztása | Vlies ragasztóval |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |