Leírás és Paraméterek
Ez a színes, zöld levél mintás tapéta egy igazán különleges díszítőelem lehet otthonodban. A tapétát könnyen felhelyezheted, és a falakon is kiváló megjelenéssel bír. A zöld levél minta nagyon látványos és életteli, így biztosan felturbózza otthonod hangulatát. A tapétának köszönhetően az egész helyiség frissességet sugároz majd. Az anyag minősége rendkívüli: a vlies gyapjúrost alapú tapétának köszönhetően nem csak tartós lesz, de mosható is. Ez az egyedi termék cikkszáma 10256-07, ami garancia arra, hogy mindig ugyanazokat a minőségi elvárásoknak megfelelő terméket fogod kapni!
| Gyártó | Erismann |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Illesztése | 64cm |
| Minősége | I. osztály |
| Anyaga | Vlies, hab felület |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Leírás
Ez a színes, zöld levél mintás tapéta egy igazán különleges díszítőelem lehet otthonodban. A tapétát könnyen felhelyezheted, és a falakon is kiváló megjelenéssel bír. A zöld levél minta nagyon látványos és életteli, így biztosan felturbózza otthonod hangulatát. A tapétának köszönhetően az egész helyiség frissességet sugároz majd. Az anyag minősége rendkívüli: a vlies gyapjúrost alapú tapétának köszönhetően nem csak tartós lesz, de mosható is. Ez az egyedi termék cikkszáma 10256-07, ami garancia arra, hogy mindig ugyanazokat a minőségi elvárásoknak megfelelő terméket fogod kapni!
Paraméterek
| Gyártó | Erismann |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Illesztése | 64cm |
| Minősége | I. osztály |
| Anyaga | Vlies, hab felület |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |