Leírás és Paraméterek
| Típusa | Dekor tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Illesztése | 8cm |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Paraméterek
| Típusa | Dekor tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Illesztése | 8cm |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |