Leírás és Paraméterek
| Gyártó | P+S |
| Típus | Lacantara tapéta katalógus |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 0.53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Négyzetméter | 5m2 |
| Illesztése | 32cm |
| Minősége | Kiváló, |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Paraméterek
| Gyártó | P+S |
| Típus | Lacantara tapéta katalógus |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 0.53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Négyzetméter | 5m2 |
| Illesztése | 32cm |
| Minősége | Kiváló, |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |