Leírás és Paraméterek
A La Veneziana IV. katalógusa könnyedén épít korábbi kollekcióinak sikerére. Ezek a tapéták ötvözik az időtlen formatervezést azzal a kompetenciával és tapasztalattal, amely csak Európa egyik legrégebbi tapétagyárában található. A festék alkalmazása például nagyon speciális ismereteket igényel, hasonló módon történik, mint a korábbi ragasztónyomtatás, ez által patinát és tapintást kölcsönöz a tapétának.
A La Venziana IV klasszikus hangulatot és biztonságérzetet ad a hálószobáknak, de sokoldalúságának köszönhetően a folyosóra vagy a konyhába is tökéletesen illeszkedik.
| Típus | Katalógusos tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Stílus | Modern, strukturált felületű, pont mintás, fémes hatású tapéta |
| Helyiség | Hálószoba, Nappali, Folyosó, Konyha, Étkező |
| Szállítási ideje | 5-7 munkanap, ha külföldről érkezik 2-3 hét |
Leírás
A La Veneziana IV. katalógusa könnyedén épít korábbi kollekcióinak sikerére. Ezek a tapéták ötvözik az időtlen formatervezést azzal a kompetenciával és tapasztalattal, amely csak Európa egyik legrégebbi tapétagyárában található. A festék alkalmazása például nagyon speciális ismereteket igényel, hasonló módon történik, mint a korábbi ragasztónyomtatás, ez által patinát és tapintást kölcsönöz a tapétának.
A La Venziana IV klasszikus hangulatot és biztonságérzetet ad a hálószobáknak, de sokoldalúságának köszönhetően a folyosóra vagy a konyhába is tökéletesen illeszkedik.
Paraméterek
| Típus | Katalógusos tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Stílus | Modern, strukturált felületű, pont mintás, fémes hatású tapéta |
| Helyiség | Hálószoba, Nappali, Folyosó, Konyha, Étkező |
| Szállítási ideje | 5-7 munkanap, ha külföldről érkezik 2-3 hét |