Leírás és Paraméterek
Ez a fehér alapon sötétzöld levél mintás tapéta egy igazán különleges díszítőelem lehet otthonodban. A tapétát könnyen felhelyezheted, és a falakon is gyönyörű látványt ad. A zöld levél minta nagyon látványos és életteli, így biztosan felturbózza otthonod hangulatát. A tapétának köszönhetően az egész helyiség frissességet sugároz majd. Az anyag minősége rendkívüli: a vlies gyapjúrost alapú tapétának köszönhetően nem csak tartós lesz, de mosható is. Ez az egyedi termék cikkszáma 10031-07, ami garancia arra, hogy mindig ugyanazokat a minőségi elvárásoknak megfelelő terméket fogod kapni! Illesztése: 64/32cm
| Gyártó | Erismann |
| Típus | Tresor Tapéta Katalógus |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Anyaga | Vlies hátoldal, vinyl felület |
| Minősége | Kiváló, mosható, maradék nélkül eltávolítható |
| Illesztése | 64/32cm |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Leírás
Ez a fehér alapon sötétzöld levél mintás tapéta egy igazán különleges díszítőelem lehet otthonodban. A tapétát könnyen felhelyezheted, és a falakon is gyönyörű látványt ad. A zöld levél minta nagyon látványos és életteli, így biztosan felturbózza otthonod hangulatát. A tapétának köszönhetően az egész helyiség frissességet sugároz majd. Az anyag minősége rendkívüli: a vlies gyapjúrost alapú tapétának köszönhetően nem csak tartós lesz, de mosható is. Ez az egyedi termék cikkszáma 10031-07, ami garancia arra, hogy mindig ugyanazokat a minőségi elvárásoknak megfelelő terméket fogod kapni! Illesztése: 64/32cm
Paraméterek
| Gyártó | Erismann |
| Típus | Tresor Tapéta Katalógus |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Anyaga | Vlies hátoldal, vinyl felület |
| Minősége | Kiváló, mosható, maradék nélkül eltávolítható |
| Illesztése | 64/32cm |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |