Leírás és Paraméterek
Az Ugépa gyártó az Onyx katalógusával olyan tapétákat alkotott, amelyek minden falon gyönyörűen mutatnak. A 3D-s geometriai minták, fényes hatások, finom vagy erős színkontraszt és a feltűnő textúrák teljesen új megjelentést kölcsönözhetnek a helyiségnek. A 3D motívumok nagyon élénk hatásúak és tökéletesen harmonizálnak a kollekció egyszínű tapétáival. Kölcsönhatásuk egyedi térhatást, és modern jó hangulatot teremtenek otthonában.
| Típus | Katalógusos tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Illesztése | 64cm |
| Stílus | Modern, grafikus, 3D, stukturált felületű, hatszög, geometriai mintás tapéta |
| Helyiség | Hálószoba, folyosó, nappali, étkező, előszoba, konyha |
| Szállítási ideje | 5-7 munkanap, ha külföldről érkezik 2-3 hét |
Leírás
Az Ugépa gyártó az Onyx katalógusával olyan tapétákat alkotott, amelyek minden falon gyönyörűen mutatnak. A 3D-s geometriai minták, fényes hatások, finom vagy erős színkontraszt és a feltűnő textúrák teljesen új megjelentést kölcsönözhetnek a helyiségnek. A 3D motívumok nagyon élénk hatásúak és tökéletesen harmonizálnak a kollekció egyszínű tapétáival. Kölcsönhatásuk egyedi térhatást, és modern jó hangulatot teremtenek otthonában.
Paraméterek
| Típus | Katalógusos tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Illesztése | 64cm |
| Stílus | Modern, grafikus, 3D, stukturált felületű, hatszög, geometriai mintás tapéta |
| Helyiség | Hálószoba, folyosó, nappali, étkező, előszoba, konyha |
| Szállítási ideje | 5-7 munkanap, ha külföldről érkezik 2-3 hét |