Leírás és Paraméterek
| Típus | Készletes tapéta |
| Gyártó | Marburg |
| Katalógus | Montego tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Illesztése | 32cm |
| Anyaga | Vlies hátoldal, hab felület |
| Minősége | Kiváló, törölhető |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Paraméterek
| Típus | Készletes tapéta |
| Gyártó | Marburg |
| Katalógus | Montego tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 0.5-1kg |
| Illesztése | 32cm |
| Anyaga | Vlies hátoldal, hab felület |
| Minősége | Kiváló, törölhető |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |