Leírás és Paraméterek
Ez a piros levélmintás tapéta egy igazán különleges díszítőelem lehet otthonodban. A tapétát könnyen felhelyezheted, és a falakon is kiváló megjelenéssel bír. A zöld levél minta nagyon látványos és életteli, így biztosan felturbózza otthonod hangulatát. A tapétának köszönhetően az egész helyiség frissességet sugároz majd. Az anyag minősége rendkívüli: a vlies gyapjúrost alapú tapétának köszönhetően nem csak tartós lesz, de mosható is. Ez az egyedi termék cikkszáma 13124-30, ami garancia arra, hogy mindig ugyanazokat a minőségi elvárásoknak megfelelő terméket fogod kapni! Utolsó tekercs!
| Típus | Tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Szállítási ideje | 2-3 munkanap |
Leírás
Ez a piros levélmintás tapéta egy igazán különleges díszítőelem lehet otthonodban. A tapétát könnyen felhelyezheted, és a falakon is kiváló megjelenéssel bír. A zöld levél minta nagyon látványos és életteli, így biztosan felturbózza otthonod hangulatát. A tapétának köszönhetően az egész helyiség frissességet sugároz majd. Az anyag minősége rendkívüli: a vlies gyapjúrost alapú tapétának köszönhetően nem csak tartós lesz, de mosható is. Ez az egyedi termék cikkszáma 13124-30, ami garancia arra, hogy mindig ugyanazokat a minőségi elvárásoknak megfelelő terméket fogod kapni! Utolsó tekercs!
Paraméterek
| Típus | Tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Szállítási ideje | 2-3 munkanap |