Leírás és Paraméterek
10,05m hosszú 53cm széles, Vlies tapéta vagyis a tapétát nem kell ragasztózni csak a falat, jól mosható, jó színtartó. Szárazon maradék nélkül eltávolítható.
A Carat katalógusos tapéták gyémántként csillognak, a finom csillogó hatások és az elegáns motívumok kombinációja teszi a Carat -ot a belsőépítészet világának gyémántjává. A fémes színek, mint az arany, az ezüst és a bronz, valamint a klasszikus otthoni színek, beleértve az ezüstszürke, kék és fekete színeket, kiemelik a kollekció kiváló és elbűvölő minőségét.
A tapéták fénypontjai közé tartoznak a stilizált háromszögek, a luxus csillogó effektekkel és egy lenyűgöző hullámmotívum is, amely minden szépségét megmutatja a falon.
| Típus | Erismann német minőségű tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Illesztése | 64cm |
| Stílus | Modern, geometriai mintás, fényes felületű tapéta |
| Helyiség | Hálószoba, Folyosó, Konyha, Étkező, Nappali |
| Szállítási ideje | 5-7 munkanap, ha külföldről érkezik 2-3 hét |
Leírás
10,05m hosszú 53cm széles, Vlies tapéta vagyis a tapétát nem kell ragasztózni csak a falat, jól mosható, jó színtartó. Szárazon maradék nélkül eltávolítható.
A Carat katalógusos tapéták gyémántként csillognak, a finom csillogó hatások és az elegáns motívumok kombinációja teszi a Carat -ot a belsőépítészet világának gyémántjává. A fémes színek, mint az arany, az ezüst és a bronz, valamint a klasszikus otthoni színek, beleértve az ezüstszürke, kék és fekete színeket, kiemelik a kollekció kiváló és elbűvölő minőségét.
A tapéták fénypontjai közé tartoznak a stilizált háromszögek, a luxus csillogó effektekkel és egy lenyűgöző hullámmotívum is, amely minden szépségét megmutatja a falon.
Paraméterek
| Típus | Erismann német minőségű tapéta |
| Hosszúsága | 10m hosszú |
| Szélessége | 53cm széles |
| Négyzetméter | 5,32m2 |
| Anyaga | Vlies |
| Minősége | Kiváló, mosható, súrolható, színtartó |
| Súlya | 0,5-1kg |
| Illesztése | 64cm |
| Stílus | Modern, geometriai mintás, fényes felületű tapéta |
| Helyiség | Hálószoba, Folyosó, Konyha, Étkező, Nappali |
| Szállítási ideje | 5-7 munkanap, ha külföldről érkezik 2-3 hét |