Leírás és Paraméterek
| Gyártó | Marburg |
| Katalógus | La Veneziana 3 |
| Típus | Készletes tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Anyaga | Vlies hátoldal, hab felület |
| Minősége | kiváló |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
| Illesztés | eltolt |
Paraméterek
| Gyártó | Marburg |
| Katalógus | La Veneziana 3 |
| Típus | Készletes tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Anyaga | Vlies hátoldal, hab felület |
| Minősége | kiváló |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
| Illesztés | eltolt |