Leírás és Paraméterek
Ez a színes, csíkos tapéta egyedi megjelenést kölcsönöz otthonának. A türkiz színű háttérrel és a fehér csíkokkal együtt egy modern, elegáns hatású falat kap. A tapétát függesztheti akár teljes falakra is, vagy csak részekre alkalmazhatja. Kiváló minőségű anyagból készült, így biztos lehet benne, hogy éveken át tartó szolgálatot fog nyújtani. A gyapjúrost alapanyagnak és a tiszta felületnek köszönhetően gyorsan és egyszerűen felszedheti vagy cserélheti a tapétát a fal javítása nélkül is, hiszen szárazon maradék nélkül eltávolítható.
| Gyártó | Grandeco |
| Típus | Készletes tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | vlies, hab felület |
| Minősége | Kiváló |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |
Leírás
Ez a színes, csíkos tapéta egyedi megjelenést kölcsönöz otthonának. A türkiz színű háttérrel és a fehér csíkokkal együtt egy modern, elegáns hatású falat kap. A tapétát függesztheti akár teljes falakra is, vagy csak részekre alkalmazhatja. Kiváló minőségű anyagból készült, így biztos lehet benne, hogy éveken át tartó szolgálatot fog nyújtani. A gyapjúrost alapanyagnak és a tiszta felületnek köszönhetően gyorsan és egyszerűen felszedheti vagy cserélheti a tapétát a fal javítása nélkül is, hiszen szárazon maradék nélkül eltávolítható.
Paraméterek
| Gyártó | Grandeco |
| Típus | Készletes tapéta |
| Hosszúsága | 10m |
| Szélessége | 53cm |
| Súlya | 1kg |
| Anyaga | vlies, hab felület |
| Minősége | Kiváló |
| Szállítási idő | 2-3 munkanap |